Lëkundje tërmeti në Tiranë

Një termet sapo ka lekundur kryeqytetin rreth ores 01 50. Njoftimet thonë 3.5 ballë me thellesi 5 km dhe epiqendra e tij ende e papercaktuar.

StrugaLajmStrugaLajm

In : Aktuale

Loading...
loading...