Manjola Nallbani në super formë, këngëtarja poston foto me bikini

Këngëtarja e njohur, Manjola Nallbani, njihet jo vetëm për zërin e mrekullueshëm, por edhe pamjen e jashtme, ku shfaqet gjithmonë e kuruar.

Nallbani është komentuar shpesh për format e saj trupore, të cilat bëjnë të besosh se mosha është me të vërtetë thjeshtë një numër.

Image

Së fundmi ajo ka publikuar foto ku shfaqet me një palë bikini të zeza, hedhur sipër nj? kimono plazhi n? po të njëjtën ngjyr?.StrugaLajm

Elegante dhe e tonifikuar si gjithmonë edhe kësaj here Manjola la pa fjalë të gjithë ndjekësit e saj.  

‘Gusht, muaji im i preferuar” shkruan Nallbani përbri fotos.

Image
Image

Loading...
loading...