Me fustan të ngushtë e të gjatë deputetja kosovare vazhdon pozat seksi (Foto)

Përveç si deputete, ajo komentohet shumë në mediat rozë.

Ndërsa, ajo vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale ku publikon foto nga më të ndryshmet.

Së fundmi ajo ka realizuar një fotosesion me një fustan të gjatë, elegant me ngjyrë të gjelbër.

Balje veshjen e ka përshtatur me grimin që ka bërë dhe me stilin e flokëve.

Veshja ka theksuar tiparet e bukura të Baljes.

Loading...
loading...Loading…


loading…