Me këtë foto Nora do ta “tranojë” Robertin

Nora Istrefi, është njëra nga arstiset më të dashura.

Ajo me këngët dhe stilin e saj i ka bërë për vetë një numër të madh adhuresesish, shkruan ORAinfo.

Nora gjithmonë është përfolur edhe për lidhjen e saj me Robertin që bëri bujë të madhe.

Tani, ajo është duke shijuar çdo ditë të saj dhe duket se problemet e saj i ka lënë pas.

E veshur me një fustan të zi me të bardhë, Nora edhe një herë dëshmon se është një femër me shumë stil.

Shikojeni se çfarë ka humbur Roberit./ORAinfo/

Loading...
loading...Loading…


loading…