Mirush Kabashi, në gjendje të rëndë shëndetësore

Aktori i madh i skenës shqiptare, Mirush Kabashi, është në gjendje të rëndë shëndetësore. Nga sa bëhet e ditur, familja po i gjendet pranë.

Pak muaj më parë, Kabashi u shfaq në rrjetet sociale në gjendje jo të mirë shëndetësore, në karrocë. Asokohe u bë e ditur se artisti Kabashi vuan prej më shumë se 2 vitesh nga një sëmundje e rëndë.

Mirëpo, pavarësisht kësaj, gjatë muajve të verës, u pa duke ecur në rrugët e Tiranës në shoqërinë e bashkëshortes. Urojmë që të bëhet mirë sa më parë mirë dhe ta kalojë sa më shpejt këtë situatë të vështirë shëndetësore.

In : Aktuale

Loading...
loading...