StrugaLajm


Mjeku shqiptaro-amerikan ofron vizita falas për pacientët shqiptarë (Video)

Ai çdo vit shkon në atdhe, në Shqipëri, dhe viziton njerëzit falas duke u bërë një shembull konkret i asaj që thotë.

Kjo kronikë për mjekun human, vjen si pjesë e bashkëpunimit mes Zërit të Amerikës dhe rrjetit BIRN.

StrugaLajm

 
Loading…


loading…

©