Mot sot me diell dhe erë të lehtë veriore

Në Shkup, moti i ngjashëm, me diell dhe me erë mesatare veriore. Temperatura e mëngjesit do të ulet deri në 13 gradë, ndërsa ajo e ditës do të arrijë deri në 31 gradë Celsius. Pason mot me diell me vranësira të vogla deri në mesatare. Temperatura e ditës do të jetë në rritje graduale.

StrugaLajm
In : Aktuale

Loading...
loading...