Moti sot

Moti sot në Maqedoni do të jetë me rreshje shiu dhe me mjegulla në gjithë territorin e vendit.

Temperaturat e ditës do të lëvizin nga 7 deri në 11 gradë celsius.

 StrugaLajm

In : Aktuale

Loading...
loading...