Mrekulli:Shembet ura e bie mbi makinën plot njerëz, asnjë viktimë

Vazhdon të jetë kritike situata e përmbytjes në zonat e prekura në Shqipëri.

Ashtu siç pritej situata në jug të vendit sa vjen dhe bëhet më serioze ndërkohë Forcat e Armatosura janë në aksion për të shpëtuar njerëzit në rrezik për jetën.

Në videon më sipër mund të shikoni pamjet e frikshme pas shembjes së urës së Vanës.

Dhjetra njerëz të evakuuar nga banesat e tyre kanë shpëtuar mrekullisht pasi në momentin e shëmbjes së urës ato kanë qënë duke kaluar me një makinë.StrugaLajm

Siç mund t’a shihni makinës i kanë mbetur dy rrotat e para jashtë ndërkohë raportohet se njerëzit janë shëndoshë e mirë.

In : Aktuale

Loading...
loading...