MSH:1093 të infektuar në 24 orët e fundit në Maqedoni

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë kryer 3 084 teste për CoViD-19 dhe prej tyre 1 093 kanë rezultaur pozitivë me koronavirus, ose 35 për qind e testeve të kryera. Po ashtu në 24 orët e fundit kanë ndërruar jetë edhe 28 pacientë, ndërsa janë shëruar 819 persona.StrugaLajmStrugaLajm

StrugaLajm
In : Aktuale

Loading...
loading...