Muki provokon sërisht BDI-në! Arbër Ademi fajtor për gjendjen në arsim

Nënkryetari i LSDM-së, Muhamed Zekiri sonte në emisionin ClickPlus në TV21 kritikoi ashpër ish-ministrin e Arsimit dhe Shkencës Arbër Ademi nga radhët e BDI-së, duke thënë se ai është fajtor për gjendjen në arsim.

Loading...
loading...Loading…


loading…