Muzikanti 35 vjeçar shqiptar u shua nga COVID-19

Ministria e Shëndetësisë bëri me dije se ditën e djeshme një 35-vjeçar humbi betejën me virusin duke mbyllur sytë përfundimisht në Spitalin “Shefqet Ndroqi”.

Bëhet me dije se ai është muzikanti Qazim Berisha, i cili kishte 7 ditë i shtruar në spitalin Shefqet Ndroqi, ku teksa priste që gjendja e tij të përmirësohej që të linte spitalin, por që fatkeqësisht virusi i rrezikshëm e mori nga kjo botë.

Berisha punonte si muzikant në një lokal nate vend ky ku dyshohet se ka marrë dhe virusin.

Loading...
loading...Loading…


loading…