Nard Ndoka: Kështu si e ka marrë Donaldi, do vazhdojë me burrat!

Historia Bora-Donald-Beatrix prej ditësh po komentohet kudo. Trekëndëshi i dashurisë nuk ka mbetur as larg syve të politikanëve. I ftuar në Top Albania Radio, kreu i PDK-së Nard Ndoka tha se BBV e ka ndjekur në rrjetet sociale, teksa përmendi edhe Donaldin.

“E kam ndjekur nëpër rrjete sociale. Me Donaldin, jam njohur nga një emision, ishte tip interesant. Kështu si e ka marrë do vazhdojë edhe me burrat”, tha ai, duke qeshur. I pyetur se cilën apo cilin prej politikanëve do dëshironte të shihte në “Big Brother”, ai ka zgjedhur Elisa Spiropalin, Belinda Ballukun dhe Grida Dumën.

Loading...
loading...

Loading…


loading…