Ndalohen dy strugan nga policia ,dyshohen për posedim droge


Ministria për Punë të Brendshme njofton se më 19.09.2020 në ora 01.00, nga zyrtarët e policisë nga NJPB- Kërçovë, jan privuar nga liria qytetarët nga Struga të moshës (34) dhe (23) .

Gjatë kontrollit të automjetit me targa të Strugës, në magjistralen Kërçovë-Ohër, te 34 vjecari u gjet dhe u konfiskua marihuanë dhe pluhur të bardhë, dhe te 23 vjecari. u gjet dhe u konfiskua një kartëmonedhë me pluhur të bardhë. Pas dokumentimit të plotë të çështjes, Policia-Kërçovë do të paraqesë një raport të duhur.(Strugalajm.com)

Loading...
loading...Loading…


loading…