Ndërroi jetë mikja e madhe e shqiptarëve

Ish-Sekretarja e Shtetit të SHBA-së, Madeleine Albright, ka ndërruar jetë.

CNN raporton se ajo ka vdekur në moshën 84 vjeçare.

E ndjera ishte një mike e madhe e Kosovës dhe popullit shqiptarë.StrugaLajm

In : Aktuale

Loading...
loading...