Ndërron jetë 21 vjeçari në një aksident trafiku


Sot rreth orës 15 në rrugën mes Vrtokut dhe Ravenit ka ndodhur aks.iident trafiku në mes të një motorçiklete dhe veturës Audi, e drejtuar nga 62 vjeçari nga Gostivari kurse motoçikletën e drejtuar 21 vjeçari nga Gostivari i cili ka ndërruar jetë në vendin e ngjarjes bëjnë të ditur burime policore.

StrugaLajm

Ekipet e policisë kanë dalë në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e rastit që çoi deri tek ky aksident.

In : Aktuale

Loading...
loading...