Ndërron jetë një 40-vjeçar në burgun e Strugës

“Me datë 04.08.2023 në ora 13:30 në burgun e Strugës në lagjen Teferic në Strugë, është raportuar se ka ndërruar jetë i burgosuri B.I.(40) nga Struga. Është kryer këqyrje dhe sipas urdhrit të Prokurorit Publik, trupi i pajetë i të ndjerit është dorëzuar për obduksion, thuhet në njoftimin e Ministrisë së Punëve të Brendshme .StrugaLajm
Loading…


loading…