Ndërron jetë një foshnjë, njofton policia

Më 31.10.2020 në ora 06.30 në Stacionin Policor Kërçovë u raportua se një fëmijë është dërguar në Institucionin Shëndetësor Publik në Kërçovë nga nëna A.K (22) nga fshati Leshnicë, për ndihmë mjekësore, me të cilën u konstatua se foshnja ka ndërruar jetë.

Inspektimi u krye nga prokurori publik dhe një ekip nga Stacioni Policor i Kërçovës.StrugaLajm

In : Aktuale

Loading...
loading...