Në Lezhë burri i vë zjarrin gruas

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në fshatin Tresh të Lezhës.

Mësohet se ngjarja e rëndë dyshohet të ketë ndodhur në fshatin Tresh të Lezhës, ku në një spital të fshatit Tresh mbërriti një grua e djegur dhe me plagë të rënda në trup, ndërsa një konflikt mes një çifti ka kaluar çdo limit, e burri i ka vënë flakën bashkëshortes së tij.StrugaLajm

In : Aktuale, Rajoni

Loading...
loading...