Ngjarje e pazakontë: Delfini i ngordhur në bregdetin shqiptar (FOTO)

Sot në bregdetin shqiptar ka ndodhur një ngjarje e pazakontë.

Derisa po bënin plazh në Jal, disa pushues janë habitur kur kanë parë një delfin afër bregut të detit, raporton Periskopi.

Delfini ishte i ngordhur dhe valët e kishin sjellë atë në breg.

Në fotografinë që ka ardhur në redaksinë e Periskopit nga një lexues, shihet një pushues që e ka marrë në dorë delfinin, si duket për t’u fotografuar me të. /Periskopi/StrugaLajm

 


Loading...
loading...