Ngjela:Liqeni i Ohrit… i gjerë dhe i grabitur nga sllavet

Avokati dhe politikani i njohur nga Shqipëria, Spartak Ngjela në profilin e tij në Facebook ka postur një foto të liqenit të Ohrit duke transmetuar edhe mesazhë të fortë politikë.”Liqeni i Ohrit… i gjerë dhe i grabitur nga sllavet Por… Gruevski iku si hajdut, kurse Shqipëria do ta rifitojë humbjen e vet shekullore…”ka shkruar Ngjela.

Loading...
loading...

Loading…


loading…