Një person ka humbur jetën në aksidentin në rrugën Strumicë- Vallandovë

Një person ka humbur jetën në aksidentin e komunikacionit që ka ndodhur sot rreth orës 14:30 në rrugën Strumicë- Vallandovë afër fshatit Kosturino, pasi një kamion me targa të Strumicës ka dalë nga rruga dhe është rrokullisur.StrugaLajm

Lajmin për MIA-n e ka konfirmuar zëdhënësja e SPB Strumicë, Aleksandra Trajanova. Sipas saj, nga të dhënat fillestare të hetimeve të cilat ende po vazhdojnë, një person ka humbur jetën, ndërsa po hetohen shkaqet e aksidentit.

Për shkak të aksidentit qarkullimi është vështirësuar në të dy kahet.

In : Aktuale

Loading...
loading...