Pamje se si ushtarët serb e heqin flamurin shqiptar nga Liqeni i Ujmanit (VIDEO)

Ushtria serbe ka larguar flamurin e Shqipërisë në Liqenin e Ujmanit.

Mediat serbe raportojnë se flamuri është vërejtur mëngjesin e së hënës, me ç’rast njësitet ushtarake serbe kanë mbërri në vend të ngjarjes për ta hequr të njëjtën.

Në Tutin dhe Novi Pazar videoja e ushtarëve serb duke hequr flamurin shqiptar po qarkullon tash e disa ditë.StrugaLajm

In : Aktuale

Loading...
loading...