Paradite mot me diell, pasdite priten reshje të shiut

Sot po mban mot me diell, i ngrohtë dhe me vranësirë mesatare. Gjatë orëve të pasdites pritet të shtohen vranësirat dhe në disa vende mund të ketë reshje të shiut. Gjatë natës reshjet pritet të intensifikohen.

Temperatura minimale do të jetë prej 11 deri në 18 gradë celcius, ndërsa gjatë ditës do të lëvizë prej 26 deri 35 gradë celcius.StrugaLajm
Loading…


loading…