Pas prezantimit te Besmir Bojkut, drejtori sportiv i Fc Struges, Isaku: shum shpejt do kemi goditje te rendsishme

Pas transferimit te bujshem me futbollistin Besmir Bojkun, Struga Trim&Lum vazhdon bashkpunimin me dy futbollistet tashme te njohur per ekipin tonë, Bunjamin Shabanin dhe Jasmin Mecinovic. Drejtori sportiv Besar Isaku, shprehet tejet i knaqur pas transferimit te Bojkut por gjithashtu dhe nga komfirmimi i vazhdimit edhe per 1 vit me futbollistin Shabani dhe 2 vite me futbollistin Mecinovic te cilet ishin pjese e vitit historik te skuadres.
Ne ditet ne vazhdim do kemi prezantime te reja, pasi jemi ne bisedime me lojtare te rendesishem dhe me peshe, na presin kupat e europes dhe nje vite i gjate kalendarik.
Shpresojme te perserisim sezonin qe lam pas, padyshim pse jo dhe nje nga trofete e mundshem, nder te tjerash tha Isaku.

Loading...
loading...Loading…


loading…