Përgjaket lokali “Barcode” në Tetovë, shumë të plagosur

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sonte në kafeterinë Barcode në Tetovë, ku pas zënkës dhe rrahjes mes dy grupeve ka ardhur deri tek krisja me armë me crast janë plagosur dhjetra persona që gjendeshin në lokal njofotn Shqipmedia.

Në spitalin e Tetovës për momentin ka shumë të plagosur dhe policia ka ardhur në vendngjarje.

StrugaLajm

In : Aktuale

Loading...
loading...