Përleshje e rëndë në qendër të Tetovës

Përleshje e rëndë në qendër të Tetovës, bilanci i së cilës shkon në një person të lënduar rëndë dhe një të arrestuar, shkruan Gazeta Maqedonia. Informatat e para thonë se një person ka mbetur pa ndjenja dhe se i njëjti ka lëndime të rënda në kokë pas një përleshje të përgjakshme fizike. Policia po heton rastin dhe i plagosuri është dërguar në Klinikën spitalore të Tetovës. Identiteti i pjesëmarrësve të përfshirë në rast ende nuk dihet.

StrugaLajm
Loading…


loading…