Policia arreston një kandidat duke blerë vota

Në Koçan, kandidati për këshilltar nga VMRO DPMNE u thirr në një bisedë në Ministrinë e Brendshme, për shkak të dyshimit për ryshfet të votuesve.

Rasti po punohet pas konsultimit dhe fletëarrestit nga Prokuroria Publike, përcjell TetovaSot.

Tek ai janë gjetur para, lista të votuesve dhe materiale të tjera.StrugaLajm

In : Aktuale

Loading...
loading...