Policia e Strugës, raporton për një përplasje fizike në oborrin e Spitalit

Policia e Strugës njofton se dje ( 09.03.2019) rreth orës 10, në oborrin e Spitalit të përgjithshëm në Strugë është prishur rendi publik .Ka patur sulm fizik të kryer nga një 29 vjecar nga Struga ndaj një 39 vjecari dhe gruas së tij po nga Struga, transmeton Strugalajm.com njoftimin e policisë.

Pas dokumentimit të tërësishëm të rastit, stacioni policor në Strugë do të ngrit padi adekuate penale.StrugaLajmStrugaLajm

In : Aktuale, Struge

Loading...
loading...