Policia jep detaje për aksidentin e djeshëm në Strugë

Më 14.05.2020 në orën 16.30 është raportuar se në kryqëzimin e rrugës Boro Haxhieski dhe rruga Slavej Planina në Strugë ka ndodhur një aksident trafiku midis një automjeti të pasagjerëve “Golf” me targa të Strugës, i drejtuar nga E.I. (26) dhe një moto-çikletë me targa të Velesit, e drejtuar nga MA (58) nga Struga. Drejtuesi i moto-çikletës u lëndua në aksident dhe u dërgua në Qendrën Mjekësore të Strugës për trajtim mjekësor raportohet nga policia e Strugës.

Zyra për marëdhënie me publikunStrugaLajm

Zëdhënëse e SPB -Ohër Merlina IslamiStrugaLajm

In : Aktuale

Loading...
loading...