Policia paditë tre persona për marihuanë dy në Ohër një në Strugë

Stefan Dimoski,zëdhënsi i Sektorit për Punë të Brendshmë në Ohër ka nnjoftuar se policia nga ngritur padi ndaj tre personave dy nga Ohri dhe një nga Struga për posedim të drogës të llojit marihuanë.Policia i ka ngritur klëto akuza pasi gjatë kontrollit të të tyreu ka gjetur sasai droge të llojit marihuanë.(Strugalajm.com)

StrugaLajm
In : Aktuale

Loading...
loading...