Politikania më seksi shqiptare (Foto)

Pasi mposhti sëmundjen, ish-prezantuesja Sasa Hoda i hyri politikës. Ajo në zgjedhjet e fundit lokale garoi si asambleiste në radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, dega në Gjakova, ku edhe ia doli ta zërë një ulëse në Kuvendin Komunal

Sasa e cila është një fytyrë publike shquhet edhe për linjat e saj trupore. Në fotografinë e saj të fundit të publikuar në rrjetet e saj sociale Instagram dhe Facebook ajo po duket si asnjëherë më parë. Në një fustan të gjatë, duke zbuluar pjesë nga trupi i saj, Sasa po shkëlqen.

Por ajo kësaj radhe ka zbuluar më shumë se ç’duhet, e shumë kush mund ta bëj edhe pyetjen e njëjtë, nëse Sasa ka veshur apo jo të brendshme?!
StrugaLajm
Loading…


loading…