Pollozhani: Urime koalicioni ASH dhe Besa (Foto)

Kryetari i Shoqatës së të bugrosurve politik shqiptarë në Maqedoni, Shpëtim Pollozhani, në profilin e tij në Facebook ka përshëndetur koalicionin ndërmjet Aleancës për Shqiptarët dhe Lëvizjes Besa.

Pollozhani shkruna se, bashkimi i ASH dhe Besa eshte shpresa e vetme e shqiptareve kunder se keqes. Ai më tej shton se ky bashkëpunim duhet të jetë bazë e shëndoshë për një bashkëpunim afatgjatë.

 StrugaLajm

In : Aktuale

Loading...
loading...