PRONARI E NGACMONTE DHE E PREKTE NË VENDE INTIME, SHQIPTARJA VRET ME THIKËN E KUZHINËS ITALIANIN

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Novara të Italisë. Një 51 vjeçare ka qëlluar me thikën e kuzhinës pronarin e shtëpisë ku ajo ishte e punësuar. Mediet italiane raportojnë se Mide Andreu, 51 vjeç, e martuar dhe me fëmijë, prej tre vitesh punnonte një ditë në javë në shtëpinë e shtetasit Italian Antonio Amicucci.

Por sipas deklaratës para karabinierëve, ajo ka thënë se 68-vjeçari e preku me duar dhe nuk ishte hera e parë që ai e bënte këtë.

51-vjeçarja rrëmbeu një thikë kuzhine dhe e goditi disa herë në gjoks pronarin Amicuccin. Pas ngjarjes së rëndë gruaja e tronditur vrapoi te fqinja, duke i treguar që e kishte goditur me thikë e duke i kërkuar të thërriste ndihmën e shpejtë. Ndonëse ambulance erdhi në kohë, italiania nuk arriti t’u mbjetojë plagëve të rënda.

Loading...
loading...Loading…


loading…