Mercedes-Benz prezanton transportuesin fantastik të makinave (FOTO)


Kur grumbulloni një koleksion vërtetë të madh të modeleve, është e natyrshme të mendoni për mënyra krijuese për t’i shfaqur ato, dhe Mercedes-Benz tani ofron një mundësi fantastike me transporteuesin e makinave i quajtur Actros GigaSpace 1:18.

Kjo është hera e parë që Mercedes është duke ofruar një model gjysmë-kamionë dhe model rimorkioje së bashku në shkallën 1:18, pasi më parë i ka bërë ata në madhësinë 1:50.StrugaLajmStrugaLajm

U deshën dhjetë muaj që kompania të dalë me dizajnin në partneritet me firmën NZG. Ka mbi 500 komponente që përbëjnë makinerinë.
StrugaLajm

In : Aktuale

Loading...
loading...