“Real Mix”,organizon mbrëmje festive në Strugë për 28 nëntor!

‘’Real Mix’’ kompania e njohur austriake e cila prodhon një gamë të gjërë të pijeve, nga ato energjike e deri te uji, tashmë shtrihet edhe në Maqedoni .Sonte kjo kompani në shenjë respekti për klientelën shqiptare në Strugë, mbështet një mbrëmje festive në nder të 28 nëntorit datës që bashkon të gjithë shqiptarët
.Aktiviteti do të zhvillohet sonte në ‘’Bridge Bar” në prezencën e këngëtarit Guximtar Rushani dhe DJ Drini.Gëzuar 28 nëntorin nga Real Mix.

StrugaLajm
In : Aktuale

Loading...
loading...