Rrotullohet traktori, humb jetën një person

Një qytetar nga Kavadari i lindur në vitin 1983 e humbi jetën sonte pasi traktori të cilin po e ngiste u përmbys në afërsi të fshatit Kërnjevo të Kavadarit, konfirmuan nga Ndihma e parë mjekësore në Kavadar dhe zëdhënësi i SPB Veles, Verolub Dodevski.

Ai tha se po kryhet inspektim në vendin e ngjarjes dhe tani për tani nuk mund të thotë më shumë detaje për aksidentin.

In : Aktuale

Loading...
loading...