Shpëton mrekullisht ukrainasi që u shtyp nga tanku rus brenda makinës së tij

Fatmirësisht, personi që ishte brenda veturës ka mbijetuar, shkruan lajmi.net.

Kjo shihet edhe në pamjet e publikuara në rrjete sociale.StrugaLajm

Ai është nxjerrë nga disa persona nga vetura dhe është dërguar për tretman mjekësor. /Lajmi.net/StrugaLajm

In : Aktuale

Loading...
loading...