Shqiptari theret me thikë nga italiani,dashuronin të njëjtën vajzë

Një i ri shqiptar në Itali është goditur më thikë nga një i ri italian dhe po lufton për jetën pasi gjendet në gjendje kritike.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në Stradela, ku shqiptari 17-vjeçar së bashku me autorin, Simone Madalunon 19-vjeç, pëlqenin të njëjtën vajzë. Dhe ka qenë pikërisht ajo molla e sherrit mes të dyve.

Sherri nisi të dielën në diskotekë e më pas vijoi ditën e sotme pasdite.StrugaLajmStrugaLajm

Shqiptari dhe italiani kishin lënë një pikë takimi për t’u “sqaruar” dhe aty u përleshën sërish. Italiani Madaluno ka nxjerrë thikën dhe e ka goditur shqiptarin në kraharor.StrugaLajm

Kanë qenë banorë të zonës ata që lajmëruan autoritetet.


Loading...
loading...