Shtatë ditë me temperaturë të lartë, ndërron jetë 24-vjeçari në spitalin e Manastirit

Një djalë 24 vjeçar nga Manastiri ka ndërruar jetë pasditen e djeshme në spitalin klinik të Manastirit, pasi ishte shtruar me temperaturë shumë të lartë.StrugaLajm

Fillimisht ai ishte përkujdesur në Repartin e Mjekimit Intensiv dhe ishin konsultuar mjekë nga repartet tjera, por orë pas ore gjendja përkeqësohej dhe pas gati dhjetë orësh shtrimi në spital, ai ndërroi jetë, transmeton Nezavisen,
Loading…


loading…