Sikur mos kish qenë BDI-ja…

Analisti politik, Artin Spahiu thotë se, shumicë individë kanë përfituar poste dhe funksione të rëndësishme në emër të BDI-së, njofton agjencia e lajmeve INA.

Sipas, ky soj i politikanëve kur dalin para pasqyrës akoma nuk e besojnë se sa janë bërë të “rëndësishëm”

“Sikur mos kish qenë BDI-ja, por edhe partitë e tjera, kush e di se ku kishin me qenë shumë figura që sot janë bërë të “rëndësishëm” në shoqëri dhe që kur zgjohen në mëngjes, dalin para pasqyrës , duke njohur më së miri vehten dhe mos besuar në çfarë pozitash janë, pyesin veten: “Unë jam ky?!”!”, ka shkruar Spahiu. StrugaLajm
Loading…


loading…