Sitel TV:Do rikthehet ora policore në Maqedoninë e Veriut?

Sot në Maqedoni pritet përsëri të ketë një numër të madh të të infektuarve me Covid-19.
Rastet më të shumta janë nga kryeqyteti Shkupi, transmeton Shqipmedia. Sipas Tv Sitel sot pritet të mbahet mbledhje e kryetarëve të komunave të Shkupit dhe Komisioni për sëmundje infektive dhe pritet të vendoset për masa restriktive duke filluar nga kjo fundjavë. Pritet të mbyllen qendrat tregtare, pazaret, te rikthehet ora policore në gjithë shtetin ose vetëm në vendbanimet ku ka më shumti të infektuar. Pritet të shofim sot se cka do të vendosetStrugaLajm

StrugaLajm
In : Aktuale

Loading...
loading...