Skandal seksual në qeverinë Zaev, zyrtar i lartë abuzon me administratoren

Në rrjetet sociale, po qarkullon një akuzë se një zyrtar i lartë qeveritar, dy javë më parë, donte të abuzonte seksualisht me një punonjëse në administratë.

Për këtë e punësuara donte që të dorëhiqej nga vendi i punës dhe e ka lajmërur babain e saj për këtë presion, i cili pas kësaj është futur në qeveri dhe ka shkaktuar incident për të ruajtur nderin e vajzës së tij.

Deri më tani identiteti i zyrtarit nuk zbulohet, por pritet që në ditët në vazhdim të bëhet publik edhe emri i tij.

Më poshtë e keni statusin e plotë të rastit:
StrugaLajm

In : Aktuale

Loading...
loading...