Skandaloze:Bariu tenton të përdhunojë holandezen në Vevcan

Në Stacionin policor në Veleshtë, mbrëmë është denoncuar se në hapësirën e Vevcanit është kryer një sulm seksual ,ndaj 55 vjecares nga Holanda.Turistja pasi kishte fotografuar tufën me dhen i ishte ofruar bariu duke i thënë të bëjë edhe një foto të tij me dhent pas këtij momenti ajo është larguar në drejtim të makinës .Ndërkohë, në atë moment personi duke përdorur dhunën e ka shtrir në tokë dhe ka filluar ta preki në vende intime duke e kërcënuar me thikë që të mos kundërshtojë.Në një momentë holandezja arrin t’i largohet duke u future në makinë ndërsa dhunuesi arrin t’i marri kuletën duke i marr 2 mijë denarë dhe largohet nga vendngjarja.Nga policia informojnë se bëhet fjalë për29 vjecarin nga fshati Podgorcë i Strugës I cili tashmë është në kërkim.(Strugalajm.com)

StrugaLajm
In : Aktuale

Loading...
loading...