Motrat Istrefi shfaqen tejet seksi në klipin e ri

Po vijnë me këngën e re.

Motrat Istrefi, Nora dhe Era kanë finalizuar xhirimet e klipit të ri dhe ky projekt pritet të publikohet më 19 prill, shkruan lajmi.net.

“Nuk e di 19 Prill!!!!! A jeni gati?????”, ka shkruar Era në Instagram.

Motrat Istrefi duken super-seksi e nuk ka dyshim se kjo këngë do të jetë unike dhe do t’i pëlqejë publikut.

Era ditë më parë në Prive ka dhënë detaje të këtij projekti ku tregon edhe si erdhi deri te bashkëpunimi me motrën e saj, Norën.

“Vitin e kaluar me Klajdi Lupën e kemi punuar këngën. Klajdi është shqiptar që jeton në Shqipëri. E kemi pasur një kimi të mirë në studio. Nora e ka dëgjuar dhe i ka pëlqyer më së shumti nga këngët e mia dhe i kam thënë “hajde gjuaju”, meqë po të pëlqen kaq shumë”, ka thënë Era. /Lajmi.net/

In : Showbiz

Loading...
loading...