Sonte Blerim Reka fillon fushatën presidenciale


Kandidati i pavarur për president, Blerim Reka i përkrahur nga dy partitë shqiptare ASH dhe Lëvizja BESA sonte do të mbajë konventën promovuese në Shkup.

Sipas njoftimit të shtabit të tij presidenciale, Konventa do të zhvillohet sonte në ora 19.00, në sheshin “Skenderbeu” në Shkup. Në këtë tubim pritet të shpaloset platforma e tij në garën për president. (INA)

In : Aktuale

Loading...
loading...