Stjuardesa shqiptare, një ndër më të bukurat në botë (Foto)

Ajo është vërtetë një femër shumë e hijshme dhe tepër elegante.

Por bukuria e saj nuk është vetëm trupore, pasi ajo ka edhe një fytyrë vertët të veçantë të cilën e bënë atë të jetë një prej stjuardesave më të bukura në botë

Bëhet fjalë për vajzën nga Tirana, Elona Bashllari, e cila është një stjuardesë profesioniste në një prej kompanive ajrore private që lidhin vendin tonë me shtetet e Europës, shkruan Gazeta Mapo, trasnmeton lajmi.net.

Kohët e fundit ajo është cilësuar edhe si një prej stjuardesave më të bukura në botë nga një prej agjencive më prestigjioze në këtë lëm.

“Top Stewardesses” është shndërruar në një nga faqet më popullore të rrjeteve sociale Instagram e Facebook, në të cilat bëhet klasifikimi i stjuardesave më të bukura të botës.StrugaLajm

Së fundmi, në vëmendje të faqes ndërkombëtare ishin edhe bukuroshet shqiptare.


Loading...
loading...