Stresi fiton Big Brother VIP Kosova dhe 160 mije euro

Reperi Stresi (Arkimed Lushaj) është shpallur fitues i edicionit të parë Big Brother VIP Kosova duke marrë kështu çmimin e madh prej 160 mijë eurosh.

Ai qëndroi për 103 ditë brenda shtëpisë dhe në fund ishte në garë me katër konkurrentë të tjerë finalistë: Xhuli Nurën, Vedat Bajramin, Artan Thaçin dhe Mbresa Hajrullahun.200 mijë euro ishte çmimi i madh i fituar, por 10 mijë euro do të shkojnë për secilin finalist të këtij edicioni.StrugaLajm
Loading…


loading…