Struga Trim&Lum e fiton Borecin

Sot në stadiumin e qyetit në Strugë u zhvillua ndeshja e xhiros sē tretë ndërmjet Fc Struga Trim&Lum dhe Borecit.

Struganët me rezultat minimal arritën deri te tre pikët. Goli u shënua në minutën e 81 nga qendërmbrojtësi Ristevski.

Ndeshjen e radhës Struga do ta zhvillojë në Strumicë kundë Akademija Pandev.

Loading...
loading...Loading…


loading…