Ky është bishë terroriste që sulmoi Ziadin Selën (Foto)

Deputeti i LSDM-së, Muhamed Zekiri ka postuar foton e huliganit i cili ka sulmuar liderin e LR-PDSH-së, Ziadin Sela, njofton agjencia e lajmeve INA.

“Kjo bishe terroriste eshte pergjegjes per rrahjen e z.Ziadin Sela dhe kolegeve te tjere deputet, bashke me shoket e tij terrorist, patjeter do te japin llogari me heret apo me vone!!!
Shpetim per ta nuk do te kete!!!”, deklaroi Zeqiri.StrugaLajmStrugaLajmStrugaLajm

In : Aktuale

Loading...
loading...